Blahopřání k třicetinám

Není to tak dávno, co jsem sám slavil třicetiny. Ale nedokáži si vzpomenout jaké blahopřání k třicetinám jsem k narozeninám dostal. Tím si nechci stěžovat,ani nechci tvrdit že jsem zapomětlivý, nebo že by jsem nedostal krásné i originální přání k třicetinám. Spíš chci říci, že mnoho lidí hodně řeší jak bude blahopřání k třicetinám vypadat. Je super přijít s originálním blahopřáním, pobavit tím jak obdarovaného, tak okolí a to v případě, kdy se blahopřání čtou veřejně před oslavenci.
 

Tu jsou mé tipy na blahopřání k třicetinám:Pokud si nejste jistí svou kreativitou a víte o sobě že nemáte básnické střevo, nebo jiný um, tak určitě nic nezkazíte koupením blahopřání k třicetinám někde v hypermarketu, nebo v papírnictví. Pokud chcete být s blahopřáním trochu více originálnější, můžete nechat udělat fotku a na ní umísti nějaký krásný text, na internetu se básničky a texty k třicetinám dají najít. Pokud si chcete s blahopřáním ještě více pohrát, tak zkuste zvážit, zdali by nebylo pěkné udělat video, třeba z fotek, kde shrnete uplynulých 30 let života oslavence. Pokud si lámete hlavu, kde toto video představíte, tak pouvažujte zdali někdo z lidí na oslavě nevlastní třeba tablet, nebo notebook. Vsadím se že to v dnešní době nebude problém.
 

Vtipné blahopřání k třicetinám

 

Blahopřání k třicetinám může být i vtipného ražení. Vtipné blahopřání pomůže trošku rozproudit oslavu. Každý čerstvý třicátník chtě nechtě uvažuje nad tím, že stárne a právě toto blahopřání může pomoci se přenést přes toto bezvýznamné trauma. 

 
Pěkný výběr nejen vtipných blahopřání naleznete ZDE.Snad Vám tyto tipy trochu pomohly v rozhodování jaké blahopřání k třicetinám udělat. A pokud ne držím palce, ať sami vymyslíte co nejoriginalnější přání.

© 2012 – 2017
Tyto stránky píše a provozuje Kamil Staš
>> kontakt a bližší informace <<