Dárek k 30. narozeninám

Pro mnoho lidí je oslava 30. narozenin noční můrou. Mnoho lidí změna z 29. na 30. let traumatizuje. Protože trojkou na začátku je mnohým jasné, že mládi je za ním. Já jsem měl buď štěstí, nebo se to v mém okolí tak nebere, ale oslavy 30. narozenin mých, mých přátel byly povedené. Protože šňůra oslav tohoto jubilea skončila nedávno, tak mám pěkný přehled, jaké dárky se k třicetinám dávají.
 

Tipy na dárky k 30. narozeninámŠkoda že náš trh je malý a firmám se nevyplatí vyrábět předměty, které informují co se událo v tom či onom roce. V zahraniční naleznete plno knih, trik, filmů na tuto tématiku. Ale i Vy můžete přijít s takovým dárkem k 30. narozeninám. Na wikipedii si vyjeďte rok narození oslavence a koukněte se co se v tom roce událo, kdo známý se narodil. V třiceti ještě někteří herci a zpěváci nejsou známí, ale určitě se pár známých narodilo. Tyto jména můžete dát například na triko, které necháte pro oslavence vyrobit. Takový dárek musíte připravovat s předstihem. Výsledek bude stát určitě za to. Když už jsme u roku narození oslavence, tak oblíbené bývá darovat oslavenci film z tohoto roku. Člověk si při jeho promítaní uvědomí, jak se svět za třicet let pohnul kupředu. A hned mu bude jasné, že už prožil pěkných pár let na které lze vzpomínat.
 
 
 


Předchozí tip na dárek k 30. narozeninám byl o datumu narození, já mám pro Vás ještě jeden tip na netradiční dárek, který bude vyžadovat mnoho vašeho času, ale výsledek bude stát určitě za to. Udělejte třicátnici, nebo třicátníkovi fotoknihu s fotkami z jeho dosavadního života. Tento dárek je náročný na přípravu, protože fotky musíte sehnat. Mnoho se jich musí i digitalizovat, protože digitální foťáky tu máme cca 10 let. Ale myslím si, že výsledek bude stát za to. K výběrům fotek se totiž odhodlá málo lidí, přitom samotný výběr fotografií může být solidní zábavou pro rodinné příslušniky, kteří  budou vzpomínat odkud fotka je, jaký dát k fotce popisek. Souhrn fotek v 30-ti je dobrá věc i z toho důvodu, že si na události všichni dobře pamatují, horší by bylo dávat dohromady fotoknihu k padesátinám, kdy už například rodiče nemusí žít.

Ne všichni máme čas, chuť aby jsme vlastnoručně připravovali dárek k 30. narozeninám. Jestli je to i Váš případ, tak pro Vás jsou následující tipy. Můj nejoblíbenější je darovat někomu k narozeninám zážitek. Nemusí jít o zážitek, který sám připravím. Já osobně rád vybírám zážitky od firmy Essence, kterou Vám doporučuji. Mají velký výběr zížitků za skvělé ceny. Jediný problém je vybrat ten správný zážitek. Jejich nabídku si můžete prohlédnout zde. Pokud Vám přijde že za zážitek chtějí hodně. Protože celkově zážitek trvá například pár sekund, nebo minut, tak vězte, že budete obdarovávat oslavence zážitkem a na zážitky se vždy vzpomíná. Takže o Vašem dárku určitě ještě mnohokrát uslyšíte. Při výběru takového dárku je ovšem potřeba pořádně si pohlídat charakter zážitku. Někdo kdo nemá rád adrenalin tak nebude mít radost z tandemového seskoku z padákem. Někdo zase nemá rád masáže, tak neocení masáž těla. Těžko Vám proto poradím konkrétní zážitek, protože Vy znáte budoucí třicátnici, či třicátníka.

Pokud má budoucí třicátník, či třicátnice děti, tak jeden z možných dárků je darovat jim na chvíli klid, kdy si budou moci s partnerem, nebo partnerkou na chvíli odpočinout od svých dětí. Proto je oblíbeným dárkem k 30. narozeninám nějaký wellnes pobyt, kdy součástí dárku bude pohlídaní dětí. Do takového dárku se může zapojit i více lidí, kdy jedna z části bude právě to pohlídaní dětí.

Oblíbenými dárky k 30. narozeninám bývají hodinky, peněženky, opasky, foto obrazy, knihy, které jsou v posledních letech coby dárky opomíjeny, příspění peněz na vybavení domácnosti. Mobily, tablety atd…

Mnoho dalších skvělých tipů na dárky k třicetinám naleznete v článku na který odkazuji.

Nejlepší a nejprodávanější zážitky k třicetinám.

© 2012 – 2017
Tyto stránky píše a provozuje Kamil Staš
>> kontakt a bližší informace <<