Dárek pro ženu k třicetinám

První větší kulaté narozeniny, která mladé ženy slaví jsou třicáté narozeniny. Tyto narozeniny mnoho lidí nerado slaví, protože pro mnoho z nich je třicítka pomyslným milníkem, kdy si myslí, že mládí je za nimi a teď už definitivně stárnou. Ale my lidé stárneme od narození k smrti a v padesáti se budeme dívat na třicetiny coby na dobu, kdy jsme byli mladí a budeme si připadat jak jsme staří. Přitom v osumdesáti se budeme vzpomínat na to jak nám bylo hej když nám bylo šedesát. Tím chci říci, vše je relativní a je zbytečné si nad věkem lámat hlavu. Raději si svůj věk užívejte. Proto si myslím že dárek pro ženu k třicetinám by měl být optimistický, radostný. Zkusím Vám zde poradit, aby váš dárek opravdu takový byl.
 
 
 

Dárek pro ženu k třicetinám

foto: Dárek pro ženu k třicetinám

Daruj žene k třicetinám zážitekNejen muži touží po dobrodružství. Jen někdy se ženy k dobrodružství i přes její snahu nedostanou. Ať už kvůli tomu, že se musí starat o děti, rodinu. Nebo díky tomu, že její okolí tomu nepřeje a ona se sama k nějakému dobrodružství neodhodlá. Zážitky jsou dle mého nejlepším dárkem jaký můžete někomu darovat. Jen při výběru zážitku musíte pořádně promyslet, zdali si takový zážitek obdarovaná žena užije. Ne všechny totiž touží po tandemovém seskoku, nebo naopak o poklidném romantickém pobytu. Zkrátka každá žena je jiná a je jen na Vás, aby jste vybrali ten správný zážitek. Já Vám mohu jen doporučit stránky, kde tyto zážitky nabízejí.
 
Velký výběr zážitků pro ženy.
 

Daruj ženě k třicetinám kabelkuNeznám ženu, která by nemilovala módu. Kupovat ženě oblečení, bez jejího vědomí a názoru je obtížné. Protože ne vše každé ženě sedí a je mnohem lepší si věci vyzkoušet. Proto si myslím, že pokud chcete ženě koupit něco módního, tak koupit kvalitní kabelku, peněženku je v tomto případě to nejlepší co můžete ženě darovat. Víc kabelek, se vždy každé ženě hodí. Takže nevadí, že již nějakou má. Jen se při výběru trošku držte toho, že jaký styl kabelek má žena ráda. Skvělou volbou k třicetinám jsou kožené kabelky. Ty jsou sice trošku dražší než ty z koženky, ale třicetiny jsou kulaté narozeniny a myslím, že žena si hodnotnější dárek zaslouží.
 
Velký výběr kabelek naleznete ZDE.kabelka dárek pro ženu k třicetinám

foto:kabelka dárek pro ženu k třicetinám

Skvělým dárkem k třicetinám jsou i šperkyŠperk k ženě neodmyslitelně patří a kulaté narozeniny jsou skvělou příležitostí, kdy můžete tento hodnotnější dárek ženě darovat. Šperky mohou být drahé, ale taky nemusí. Nemusíte ženě kupovat něco ze zlata s diamanty. Krásné jsou i šperky ze stříbra se zirkony, které nejsou tak drahé. Pokud se rozhodnete šperk nakupovat po internetu, potom doporučuji nakupovat u renomovaných eshopů, u nich totiž máte jistotu, že dostanete výrobek takový, jaký popisuji. Já osobně doporučuji šperky nakupovat v eshopu www.sperky.cz Mají velký výběr, skvělé ceny a hlavně jde o zaběhnutý eshop, který je prověřen mnoha zákazniky.

Daruj ženě k třicetinám šperk

foto: Daruj ženě k třicetinám šperk

Vůně je dobrý dárek pro ženu k třicetinámKaždá žena používá vůně. Většina žen použivá spíš levnější vůně z drogerií, či od Avonu atp… jeden z důvodu je ten, že ty dražší od renomovaných parfumérií jsou drahé. A právě takovou dražší kvalitní vůni můžete ženě darovat. Vůně doporučuji nakupovat v renomovaných eshopech jako je například www.parfemy.cz , oproti kamenným parfumériím ušetříte desítky procent z ceny. Mladé ženě vybírejte spíš nějaké květinové svěženky, než vůně, které jsou označovány jako elegantní, na ty bude mít žena čas, až bude o pár let starší.
 

Vůně skvělý dárek pro ženu k třicetinám

foto: Vůně skvělý dárek pro ženu k třicetinám


Podobné články

 

Dárek k 30 pro ženu

Tip na dárek pro ženu k třicetinám

 

Konkrétní tipy na dárek pro ženu k třicetinám


Pasení ovcí v Beskydech - daruj ženě absolutní relaxaci v krásné přírodě

Romantický víkend - ženy milují romantiku, tak proč jim i ji nedopřát

Let balónem - trocha vzruchu, trošku romantiky, hromada dobrodružství, asi není třeba nikomu popisovat tento oblíbený dárek

Luxusní den pro ženy - daruj ženě jednodenní pobyt v luxusním kosmetickém salóně. Určitě to pro ní bude zážitek na který hned tak nezapomene.

Fotogalerie dárek pro ženu k třicetinám

zážitek dárek pro ženu k třicetinám
zážitek dárek pro ženu k třicetinám
kabelka dobrý dárek k třicetinám
kabelka dobrý dárek k třicetinám
šperk dárek k třicetinám pro ženu
šperk dárek k třicetinám pro ženu
dárek k třicetinám vůně
dárek k třicetinám vůně

© 2012 – 2017
Tyto stránky píše a provozuje Kamil Staš
>> kontakt a bližší informace <<