Jak oslavit třicetiny

Není to tak dávno kdy jsem sám slavil třicetiny a mnoho kamarádů a kamarádek v okolí slavilo toto kulaté životní jubileum. Jak jsem jej oslavil já? Domluvil jsem si jednu místní hospůdku, kde se dalo venku grilovat. S majiteli jsem se domluvil, že si venku ugrilujem maso. Oslava probíhala vevnitř, což bylo fajn protože v den mých oslav třicetin pršelo. A venku se jen grilovalo. Kamarády, kamarádky jsem sezval pomoci facebooku a emailu. O účastnicích jsem vedl veřejný seznam, aby věděli kdo na oslavu přijde. Aby měli možnost domluvit se  na společném dárku pro mě. Musím říci že jsem tehdy dostal třicetinám opravdu hodně hodnotných dárků a oslava se povedla.
 

 

Jak slavili třicetini mí nejbližší kamarádi a kamarádka? Dohodli se že tři oslaví třicetiny v okruhu přátel společně. Takže jsme neslavili třicetiny, ale devadesátiny. Bylo to super, protože ten rok slavilo kulatých narozeniny více lidí a tak jsme měli své nejbližší kamarády a kamarádky pěkně po hromadě. Slavilo se na chatě, kde se mohlo přespat, takže člověk nemusel řešit zdali se má napít nebo ne. Gratulovalo se hromadně a večer se trávil u ohně s kytarami, vínem a grilováním. Opět pro tuto oslavu třicetin byl důležitý veřejný seznam hostí, protože mnoho lidí se domluvilo a koupilo třicátnikovy společný hodnotnější dárek.

 

Myslím že hromadné oslavy v partě jsou super, přeci jen v tomto věku již má mnoho lidí rodinu a nemohou se několik víkendů zříkavat rodinného života. Nemluvě že více dětí na oslavě se taky navzájem dobře zabaví. Kromě oslavy s přáteli nesmíte zapomenout ani na oslavu v rodinném kruhu. Vždyť již třicet let jste součastí vaši rodiny a i se svými blízkými je třeba kulatiny pořádně oslavit.

Uspořádejte vtipnou oslavu 30. narozenin

 

Nedávno jsem byl na pěkné oslavě 30. naroznin. Kamarád nechtěl dělat klasickou oslavu, chtěl aby byla v něčem jiná. Takže celou svou oslavu směřoval do pirátského stylu. My jsme to nevěděli. On si totiž vše na nás tajně připravil. Pirátské věci nakoupil v eshopu www.hubatacernoska.cz . Pil se Capitan Morgan a různé exotické koktejly. Párty byla opravdu vyvedená. Myslím že na tuto oslavu narozenin nikdo nezapomene. 

 

Pirátské doplňky  pro pirátskou párty můžete koupit ZDE.

© 2012 – 2017
Tyto stránky píše a provozuje Kamil Staš
>> kontakt a bližší informace <<