Jízda luxusním autem

Hledáte originální dárek pro muže k třicetinám, mám pro Vás tip. Pokud budoucí třicátník má rád auta a je fanda do luxusních aut a ještě si takové auto nepořídil. Tak mu můžete koupit možnost projet se v luxusním autem. Stačí jen vybrat zdali se oslavenec projede v Porshi, Ferrari, nebo v dalších luxusních autech. Taky musíte rozhodnout kolik času si mý s luxusním autem užít. K lepšímu zorientování a výběru vám pomůže nabídka od firmy Essence. Tato firma specializující se na zážitký má ve své nabídce velký výběr zážitku v podobě jízdy v luxusním autě. Jejich nabídku naleznete zde.

Možná zde zmiňuji že dárek je vhodný jen pro muže, ale pokud buducí třicátnice je žena a i ona je fanda do luxusních aut, tak určitě ji tento dárek taky potěší. Nevhodnost dárku je pro změnu pro lidi, kteří autům moc neholdují a nebo dokonce v třiceti ani nemají řidičský průkaz.

Ale zpět k zážitku jízda luxusním autem. Po předvedení auta, bude umožněno se v autě projet, k zážitku si může přizvat i spolujezdce. Řídit ovšem může jen majitel certifikátu (zážitku). Osobně si myslím že splnění snu mnoha mužů nikdy nebylo snadnější. Jediný problém může nastat že po odjetí jízdy s výkonným autem na obdarovaného padne špatná nálada, že musí nasednout do svého slabšího vozu. Ale možná to bude pro něj velká motivace ještě více na sobě pracovat, aby si v budoucnu takové luxusní a výkonné auto mohl pořídit. Přeci jen třicítkou život u mnoha teprve pořádně začíná. A myslím že oslavit ji pořádnou jízdou váš oslavenec opravdu ocení.

Velký výběr z různých super sportovních aut, které muže třicátník řídit ZDE


Nechte se svézt v opravdu luxusním autě

© 2012 – 2017
Tyto stránky píše a provozuje Kamil Staš
>> kontakt a bližší informace <<