Tip na dárek pro ženu k třicetinám

Asi každý z nás se bál oslav třicetin, protože pro mnohé z nás to byl v mysli opravdu předěl. Člověku již dávno není náct a uvědomuje si že pomalu stárne, vždyť oslavou se začne blížit čtyřicítka a to již není žádné mládí. Ale pryč s takovou chmurnou úvahou, Vaším úkolem je teď přinést oslavenkyni na oslavy nějaký originální dárek a já se pokusím Vám v tom pomoci.
 
 
 


Hlavní je při výběru vhodného dárku k třicetinám je si uvědomit co má oslavenkyně ráda. Já si totiž myslím, že dárek který určitě potěší je dárek formou zážitku. Jen je třeba vybrat z obrovského množství zážitků. Je důležité zdali je budoucí třicátnice romantička, nebo má ráda výzvy. Popřípadě zdali potřebuje zvolnit a jen tak relaxovat a být hýčkanou, nebo naopak dopřát ji velkou dávku adrenalinu.

Určitě originální a nezapomenutelný musí být zážitek Změna image, tento zážitek může pomoci oslavenkyni změnit svou image, nebo lépe pochopit své možnosti. Sice jde o poměrně dražší dárek (přes 7000,- Kč), ale za ten jeden den, kdy se jí budou věnovat kadeřník, vizážista, modní stylista to bude stát určitě za to. Myslím si že každá žena si přeje zkusit ze sebou něco udělat k lepšímu, jen někdy se bojí změny, teď dostane možnost být změněna profesionály. Která žena by to nebrala? Váš dárek bude vidět určitě široko daleko. Vic si o tomto zážitku můžete přečíst na článku změna image na stránkách www.k-narozeninam.cz. Zde můžete změnu image zakoupit.

Pokud nechcete vaší budoucí třicátnici přivádět do rozpaků a chcete pořídit spíše levnější dárek, tak dárek na téma relaxace a masáže určitě potěší a mile překvapí.

O vhodném dárku k třicetinám pro ženy by se dalo psát ještě dlouze, ale bude pro Vaši oslavenkyni nejvhodnější to musíte vědět Vy sami. Já se přikláním k zážitkům, protože takové dárky člověk nedosátává každý den. Láhev s alkoholem, oblečení, to každý z nás dostal k narozeninám nespočetně krát, ale zážitek?


Nejlepší a nejprodávanější zážitky k třicetinám.

© 2012 – 2017
Tyto stránky píše a provozuje Kamil Staš
>> kontakt a bližší informace <<